Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Черновцы - Варшава

P-TRANS/ТзОВ П-ТРАНС
Виїзди: 13 Чер, 14 Чер, 15 Чер, 16 Чер, 17 Чер, 18 Чер, 19 Чер, 20 Чер, 21 Чер, 22 Чер
  1. 16:00Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  2. 16:10Чернівці Ж/Д Вокзал, ул. Гагарина, 23
  3. 16:20Чернівці Автобусная остановка "Дрожзавод"
  4. 17:20Снятин Автовокзал, ул. Винниченка, 1
  5. 18:30Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча, 15
  6. 19:40Івано-Франківськ Ж/Д Вокзал, пл. Привокзальная, 2
  7. 20:00Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  8. 20:25Галич АЗС "ОККО" ул. Окружна, 1
  9. 20:40Бурштин "Футбольный мяч", ул. Мицкевича 49
  10. 21:00Рогатин Автовокзал, ул. Галицька 8
  11. 22:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  12. 00:30Грушів таможня (UA-PL)
  13. 01:00Будомеж таможня (PL-UA)
  14. 03:10Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  15. 07:00Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Перевізник: P-TRANS/ТзОВ П-ТРАНС
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда в разобранном состоянии и чехле c доплатой 300UAH/50PLN.Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 2шт. (80x40x40) до 50 кг-бесплатно, каждый след. 1кг 2% от цены билета
  • Знижки: 10% Группа от 6 человек
    10% Молодежь 12-26 лет
    10% Пассажиры старше 60 лет
    20% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя