Podle času
Podle ceny

Linka 098 Kiel - Mainz (07:40)

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
07:40 Kiel ZOB
09:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:10 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:40 Siegen Berliner Straße 39
16:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:15 Frankfurt am Main airport Letiště
18:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Kiel - Mainz

Popularne kursy z Mainz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací