Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 098 Kiel - Mainz (07:40)

07:40 Kiel ZOB
09:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:10 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:40 Siegen Berliner Straße 39
16:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:15 Frankfurt am Main airport Letiště
18:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Kiel - Mainz

Popularne kursy z Mainz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací