Podle času
Podle ceny

Linka 098 Kiel - Mainz (07:40)

Odjezdy: 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro
07:40 Kiel ZOB
09:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:10 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:40 Siegen Berliner Straße 39
16:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:15 Frankfurt am Main airport Letiště
18:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Kiel - Mainz

Popularne kursy z Mainz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací