DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Chernivtsi

P-TRANS/FOP Opiruk O.V
Odjezdy: 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub, 28 Dub, 29 Dub, 30 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě
  1. 12:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 15:00Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  3. 17:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 20:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 21:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 01:20Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 03:00Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 04:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  9. 04:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 06:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  11. 07:35Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  12. 08:35Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  13. 09:35Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: P-TRANS/FOP Opiruk O.V
  • Doplňující informace: Landing on the bus only with the printed ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 50kg (80х40х40) - zdarma, každe dalši kg 2% cena jízdenky
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 6 osob
    20% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací