Podle času
Podle ceny

Linka 011 Bodensee - Dortmund (07:20)

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj
07:20 Konstanz Döbeleparkplatz
08:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:30 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
10:30 Kehl Busbahnhof/Hbf
10:45 Strasbourg Place de l Etoile
15:35 Leverkusen Vlakové nádraží
16:30 Düsseldorf ZOB
17:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
17:45 Bochum Wittener Straße, železniční most
18:10 Dortmund ZOB bei Hbf
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Konstanz - Dortmund

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací