Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka N06 Zurich - Berlin (22:30)

22:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
23:35 Konstanz Döbeleparkplatz
23:50 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
00:00 Bayreuth Goethestraße,hbf
00:25 Meersburg Kostel, Stettener Straße, 88709
00:55 Friedrichshafen Bf
03:30 München ZOB
05:35 Leipzig Hbf.,Goethestr
10:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Zürich - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací