Podle času
Podle ceny

Linka 877201 Riga - Warszawa - Sofia

17:30 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:00 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
18:30 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:20 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
21:35 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
22:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
23:45 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
03:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
06:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:35 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
10:05 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
11:10 Katowice ul. Piotra Skargi 6
12:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:55 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
16:10 Hradec Králové Terminál HD
18:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
19:10 Bratislava City Bus Stop at the Mlynske Nivy street in front of the entrance to Bus Station
20:15 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
20:55 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:30 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
01:40 Szeged Aut. Nádr., Mars Square
12:00 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Marijampolė - Sofia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací