Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 877201 Riga - Warszawa - Sofia

17:30 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:00 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
18:30 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:20 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
21:35 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
22:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
23:45 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
03:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
06:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:35 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
10:05 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
11:10 Katowice ul. Piotra Skargi 6
12:45 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:55 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
16:10 Hradec Králové Terminál HD
18:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
19:10 Bratislava City Bus Stop at the Mlynske Nivy street in front of the entrance to Bus Station
20:15 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
20:55 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:30 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
01:40 Szeged Aut. Nádr., Mars Square
12:00 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Marijampolė - Sofia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací