Podle času
Podle ceny

Linka 095 Merano - Munchen (08:00)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
08:00 Merano Terme
08:03 Marlengo Kellerei
08:05 Cermes Rathaus
08:15 Lana Lido
08:25 Terlano Karl-Atz-Platz
08:40 Bolzano Hotel Alpi
09:10 Chiusa Bus Station
09:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
09:50 Vipiteno Deutschhaus
10:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
12:35 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Merano - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací