Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 037 Duisburg - Munchen (09:45)

09:45 Duisburg Hbf
10:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
10:55 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:15 Siegen Koblenzerstraße
13:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
15:10 Aschaffenburg Busbahnhof
16:20 Wurzburg Hbf
17:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
20:10 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Duisburg - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací