Podle času
Podle ceny

Linka 037 Duisburg - Munchen (09:45)

Odjezdy: 23 Říj, 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Pro, 11 Pro, 18 Pro, 25 Pro
09:45 Duisburg Hbf
10:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
10:55 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:15 Siegen Koblenzerstraße
13:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
15:10 Aschaffenburg Busbahnhof
16:20 Wurzburg Hbf
17:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
20:10 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Duisburg - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací