Podle času
Podle ceny

Linka 037 Munchen - Duisburg (11:15)

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
11:15 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
13:35 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
15:10 Wurzburg Hbf
16:20 Aschaffenburg Busbahnhof
17:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
19:30 Siegen Koblenzerstraße
20:50 Dortmund ZOB, Steinstrasse
21:35 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
21:55 Duisburg Hbf
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Duisburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací