Podle času
Podle ceny

Linka 1458 Bonn - Warszawa - Riga

Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 28 Července, 29 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 7 Srp
07:40 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
09:25 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Duisburg Otto-Keller-Straße
10:40 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
11:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:10 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
14:15 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
20:00 Magdeburg ZOB am Hbf
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
13:45 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Bonn - Marijampolė

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací