Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 051 Berlin - Dusseldorf

10:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Magdeburg ZOB am Hbf
12:30 Aschersleben Bahnhofstraße
13:00 Quedlinburg Bahnhof
13:20 Blankenburg Hbf
13:40 Wernigerode Hbf
14:05 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
14:30 Goslar Busbahnhof
14:50 Seesen Bahnhofsplatz
15:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
17:25 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
19:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
20:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací