Podle času
Podle ceny

Linka 051 Berlin - Dusseldorf

Odjezdy: denně
10:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Magdeburg ZOB am Hbf
12:30 Aschersleben Bahnhofstraße
13:00 Quedlinburg Bahnhof
13:20 Blankenburg Hbf
13:40 Wernigerode Hbf
14:05 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
14:30 Goslar Busbahnhof
14:50 Seesen Bahnhofsplatz
15:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
17:25 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
19:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
20:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací