Podle času
Podle ceny

Linka 144 Norddeich - Berlin (10:00)

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 10 Července, 11 Července, 12 Července, 13 Července
10:00 Norddeich ZOB (Port)
10:20 Norden ZOB
11:00 Emden Hbf
11:35 Uplengen Autohof Apen-Remels
12:15 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
13:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací