Podle času
Podle ceny

Linka 144 Norddeich - Berlin (10:00)

Odjezdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 4 Pro, 5 Pro, 6 Pro
10:00 Norddeich ZOB (Port)
10:20 Norden ZOB
11:00 Emden Hbf
11:35 Uplengen Autohof Apen-Remels
12:15 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
13:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací