Podle času
Podle ceny

Linka 035 Sauerland - Berlin (05:20)

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis
05:20 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
05:35 Arnsberg Aut. Nádr., Zu den Werkstätten 1
05:55 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
06:10 Bestwig Aut. Nádr., Bundesstraße 141A
06:20 Olsberg Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 59939, nast.1
06:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
06:40 Brilon Aut. Nádr., Bahnhofstraße 45, nast.C
07:10 Marsberg Aut. Nádr., Bahnstraße 6
08:10 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
09:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
11:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Kassel - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací