Podle času
Podle ceny

Linka 018 Leverkusen - Harlesiel

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 4 Pro, 5 Pro
07:00 Leverkusen Vlakové nádraží
07:50 Düsseldorf ZOB
08:40 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
09:10 Dorsten ZOB
12:05 Leer Emspark
12:35 Emden Hbf
12:45 Norden ZOB
13:25 Norddeich ZOB (Port)
13:45 Neßmersiel Bus Station
14:00 Neßmersiel Hafen
14:20 Dornumersiel Busbahnhof
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
15:05 Harlesiel Hafen
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leverkusen - Norden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací