Podle času
Podle ceny

Linka 018 Harlesiel - Leverkusen

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
11:15 Harlesiel Hafen
11:45 Esens Haltestelle Sterburer Weg
12:00 Dornumersiel Busbahnhof
12:15 Neßmersiel Bus Station
12:20 Neßmersiel Hafen
12:35 Norddeich ZOB (Port)
13:00 Norden ZOB
13:40 Emden Hbf
14:20 Leer Emspark
17:15 Dorsten ZOB
17:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:35 Düsseldorf ZOB
19:30 Leverkusen Vlakové nádraží
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Leverkusen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací