Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Genova

Odjezdy: 26 Říj, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro
08:30 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
17:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
20:00 Uzhgorod Zastavka na znamení
13:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
14:30 Mestre Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre
15:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
15:40 Vicenza Di fronte stazione FS fermata Bus
16:50 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
18:00 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
20:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
22:15 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
00:10 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
01:15 Genova Piazza Della Vittoria
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 1,5 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Kiev - Genova

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací