Podle času
Podle ceny

Linka 019 Leverkusen - Esens

Odjezdy: denně
09:00 Leverkusen Vlakové nádraží
09:55 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
10:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
11:45 Munster Hbf
14:25 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
15:20 Wilhelmshaven Markt Str. 1
15:40 Hooksiel ZOB
15:50 Horumersiel Goldstraße 6
15:55 Schillig Jadestraße
16:15 Harlesiel Hafen
16:15 Carolinensiel Neue Straße 4
16:30 Neuharlingersiel Am Hafen Ost 20
16:45 Bensersiel Am Hafen 20 A
16:55 Esens Haltestelle Sterburer Weg
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leverkusen - Oldenburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací