Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Poznan

10:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:15 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
14:45 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
16:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:00 Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
03:30 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
05:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
07:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
08:20 Czestochowa STATOIL Aleja Wojska Polskiego 121/127
10:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
13:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
15:30 Gdansk Autobusova zastávka, ul.3 Maja 16, (vedle autob. nádraží 15 m.)
Dopravce: VISITOR YOKATО
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každe dalši 80UAH
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible, bicycles - if available free luggage space, extra pay is needed.

Všechny linky Kiev - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací