Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Karlsruhe - Moscow

14:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
15:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
16:00 Frankfurt am Main airport Letiště
17:00 Montabaur ICE Bahnhof
18:00 Köln airport Flughafen ZOB
19:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:00 Dortmund ZOB bei Hbf
21:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
23:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
00:01 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
01:00 Magdeburg ZOB am Hbf
02:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:00 Brest Supermarket Mix
22:00 Minsk Hotel Westa
04:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
08:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, v těsné blízkosti kavárny "Uriuk"
10:00 Moskva Komsomolskaya sq.
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 ks.do (70x50x40) up to 25kg-zdarma, každe dalši od 55/15EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Slevy: 40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Karlsruhe - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací