Podle času
Podle ceny

Linka Karlsruhe - Moscow

Odjezdy: So
13:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
14:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
15:00 Frankfurt am Main airport Letiště
16:00 Montabaur ICE Bahnhof
17:00 Köln airport Flughafen ZOB
17:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
18:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
19:00 Dortmund ZOB bei Hbf
20:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:30 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
22:30 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
23:30 Magdeburg ZOB am Hbf
01:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:00 Brest Supermarket Mix
22:00 Minsk Hotel Westa
04:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
08:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, v těsné blízkosti kavárny "Uriuk"
10:00 Moskva Komsomolskaya sq.
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 ks.do (70x50x40) up to 25kg-zdarma, každe dalši od 55/15EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Slevy: 40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Karlsruhe - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací