Podle času
Podle ceny

Linka Warsaw - Kherson

12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
15:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:40 Korosten Aut. Nádr. ul. 2 Bazarnaya
02:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
03:20 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
04:00 Komsomolske (Olevskiy r-n) Aut. Nádr.
06:00 Bila Tserkva Vlak.nadr., ul. Privokzalna 34
08:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
10:20 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
11:50 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
12:50 Nova Odesa Kukhareva 8g
13:50 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
15:10 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.

Všechny linky Warszawa - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací