Podle času
Podle ceny

Linka Line A2 Burgas - Krakow

Odjezdy: St
17:30 Burgas Petrol Station Lukoil Burgas - Iztok, direction airport
17:45 Pomorie Benzinka SNG, 1 Manastirska
17:50 Aheloy Čerpací stanice "Lukoil"
18:00 Ravda Autobusová zastávka na úřadu obce
18:30 Slanchev Bryag Bus Stop opposite Hotel Diamond
19:00 Sveti Vlas ul.Św.Wlasij, benzinova Stanice "Vlas Oil"
19:40 Obzor Budova Las Vegas, k / autobusové nádraží, ul.Rila
20:00 Byala Benzinka u silnice
21:00 Varna Cathedral Sq. (H. Botev Street), bus stop in front of Tourist Information
21:30 Zlatni pyasatsi Stacja paliw Petrol koło Parku Wodnego Aquapolis
23:55 Ruse Čerpací stanice "OMV" bul. "Hristo Botev"
02:00 Bucuresti Benzinka "OMV", B-dul Iuliu Maniu, nr. 390-400
06:00 Sibiu Benzinka "OMV", dálnice Alba Iulia
07:30 Deva Gara Centrala
10:00 Timisoara Lukoil petrol station, DJ691, 6 km
11:00 Arad Čerpací stanice "Gazprom", DN69 Kilometrul 44
18:00 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
19:30 Brno Aut. Nádr., ul.Benešova
20:00 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
21:45 Bielsko-Biala Benzinka BP, ul.Warszawska 16
22:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
23:55 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1ks.do 25 kg-zdarma, každe dalši od 22 PLN za 1 kg
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let

Všechny linky Burgas - Krakow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací