Podle času
Podle ceny

Linka Osnabruck - Kherson,Kharkiv,Dnipro

Odjezdy: 24 Lis, 27 Lis, 1 Pro, 4 Pro, 8 Pro, 11 Pro, 15 Pro, 18 Pro, 22 Pro, 25 Pro
08:30 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
10:10 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
12:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
08:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:55 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
01:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 20 EUR
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Studenti do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Osnabruck - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací