Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Osnabruck - Kherson

08:30 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
10:10 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
12:15 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
16:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Cottbus Aut. Nádr.
08:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:55 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
01:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Studenti do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Osnabruck - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací