Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 1227 Kiev - Chop

18:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
18:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
20:35 Zhytomyr Aut. Nádr. "Global"
22:05 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
23:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
00:40 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
01:30 Brody Aut. Nádr.
04:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:15 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
07:50 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
08:50 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
09:30 Chop Vlak. Nádr. ul. Privokzalnaja
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Kiev - Chop

Popularne kursy z Chop

Popularne kursy do Chop

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací