Podle času
Podle ceny

Linka 616 Kirovograd - Kiev

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
19:25 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
19:36 Kropyvnytskyi Bus Station-2, Pravdy ave.1
20:36 Novoukrainka Kirova str, 191
21:17 Pishanyi Brod (Kirovogradska obl.) Request stop
21:42 Dobrovelychkivka Cheluskintsev str, 125
22:03 Lipnyazhka Request stop
22:14 Tyshkivka (Kirovogradska obl.) Zastávka na požádání
22:45 Novoarchangelsk Aut. Nádr.
00:15 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
01:35 Zhashkiv zastávka na požádání
03:00 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory
04:50 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Kropyvnytskyi - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací