Podle času
Podle ceny

Linka SHA Poltava - Szczecin

10:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:00 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
14:40 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
17:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
23:00 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
02:10 Chelm ul. Lwowska 20
03:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
Dopravce: Shablij/Wiz-Trans
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
5% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-7 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Poltava - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací