Podle času
Podle ceny

Linka NLA Kremenchuk-Poznan

Odjezdy: 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 9 Lis
11:15 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6
17:00 Kiev Aut. Nádr., "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
19:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
00:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:25 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
05:05 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
09:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Lodz ul. Smugowa 30 32
12:45 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
14:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: NovikovLA
Slevy: 5% Student
5% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-5 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Všechny linky Kremenchuk - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací