Podle času
Podle ceny

Linka 525 Mykolaiv - Berezivka

Odjezdy: denně
07:00 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
07:44 Slyvyne (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
08:00 Krynychky (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
08:14 Ulyanivka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
08:26 Stepove (Mykolaivska obl.) Zastavka
08:39 Shyrokolanivka Aut. Nádr.
08:45 Pishanyi Brod (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
09:01 Stavky (Veselynovskiy r-n) Aut. Nádr.
09:15 Pervenets (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
09:35 Veselynove Aut. Nádr.
10:01 Vynogradivka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
10:19 Viktorivka (Berezivskiy r-n) Aut. Nádr.
10:32 Berezivka (Berezivskiy r-n) Aut. Nádr.
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Mykolaiv - Berezivka (Berezivskiy r-n)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací