Podle času
Podle ceny

Linka 66 Mykolaiv - Vinnytsya

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
07:15 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
08:25 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
09:40 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
10:25 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
11:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
12:50 Kryve Ozero Aut. Nádr.
13:50 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr., ul.Privokzalna 10
15:25 Gaivoron (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr.
15:50 Dzhulynka Aut. Nádr.
16:25 Bershad Aut. Nádr.
16:50 Balanovka Aut. Nádr.
17:10 Obodivka (Vinnitska obl.) Aut. Nádr.
18:45 Tulchyn Aut. Nádr.
19:20 Bratslav Aut. Nádr.
19:55 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
20:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Mykolaiv - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací