Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Ohringen - Orsk

06:00 Ohringen Kultura Platz Herrenwiesenstr. 112
08:00 Ludwigshafen am Rhein Hbf, Pasadenaallee 1, Parkplatz
09:30 Koblenz Hbf. , Sparda-Bank beim ZOB
12:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
13:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
14:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
15:20 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
17:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:30 Magdeburg ZOB am Hbf
20:30 Michendorf Hbf Bahnstrasse
21:30 Frankfurt am Oder Karl-Marx-Str., Lennepassagen
21:50 Slubice CLO PL-DEU
21:30 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) CLO RU-BY
04:30 Moskva subway station Vernandskogo ave.
06:30 Ryazan Aut. Nádr., Moskovskoe Shosse 31
13:00 Penza Aut. Nádr., ul. Lunacarskoho 1
17:00 Syzran Aut. Nádr. Police post
19:00 Tolyatti Aut. Nádr., ul. Rodini 1G
20:00 Samara Aut. Nádr.
23:00 Buzuluk Aut. Nádr., Ul. 2 Alleja 14A
00:01 Sorochinsk Aut. Nádr.
03:00 Orenburg Aut. Nádr., Ul. Elevatornaja 2
11:30 Orsk Aut. Nádr., Pl. Gagarina 1A
Dopravce: Miller Busreisen
Zavazadla: 2ks.do 35kg (60х50х30)-zdarma, každý další 30EUR
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Ohringen - Orsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací