Podle času
Podle ceny

Linka S01 Geneva - Poland

Odjezdy: Po, Čt, So, Ne
10:00 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
11:00 Lausanne Parking du Vélodrome
12:00 Fribourg Place St. Leonard
12:30 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
14:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
15:30 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
16:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
22:00 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Genéve - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací