Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka S01 Geneva - Poland

10:00 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
11:00 Lausanne Parking du Vélodrome
12:00 Fribourg Place St. Leonard
12:30 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
14:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
15:30 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
16:45 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
19:30 Stuttgart Airport Busterminal SAB
22:00 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Genéve - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací