Podle času
Podle ceny

Linka AT01 Ukraine - Poland - Southampton

Odjezdy: 17 Říj, 21 Říj, 24 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis
07:00 Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Nádraží, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Kielce Aut. Nádr.
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
16:00 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul.Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
22:15 Zary Parking Kufland obok Dw.PKS
08:45 Antwerpen Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
12:45 Maidstone Maidstone East Railway Station ( Stop O )
13:45 London Victoria Green Line Station
15:15 Guildford Egerton Road naprzeciwko Tesco
16:15 Portsmouth The Hard Interchange
17:05 Southampton Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego
Dopravce: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/FOP Melnyk/Eurolines-Mądel
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
10% Ditě od 13-26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Cherkasy - Southampton

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací