Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Wien

07:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
21:30 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
22:00 Chop celnice (UA-HU)
23:00 Zahony celnice (HU-UA)
03:00 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
08:00 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
10:20 Bratislava Aut. zastavka, "Novy most"
16:30 Zagreb Aut. Nádr., Avenija Marina Drzica 1A
19:05 Klagenfurt dw.autobusowy przy dw. Kolejowym st 16
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1ks.do 40kg - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Ditě od 10-14 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
30% Ditě od 5-10 let
50% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Kiev - Klagenfurt

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací