Podle času
Podle ceny

Linka A04 Torino - Poland - Ukraine

Odjezdy: 22 Říj, 26 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 16 Lis, 19 Lis, 23 Lis, 26 Lis
08:30 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
10:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
11:30 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
12:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
13:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
15:00 Trento Lungadige Monte Grappa 18
16:00 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
17:45 Innsbruck Aut. zastavká, OlympiaWorld
20:00 München Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
22:30 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Jędrzychowice Čerpací stanice Shell, ul. Jedrzychowice 98b
03:30 Boleslawiec Čerpací stanice "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, ul.Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:45 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Aut. Nádr.
12:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
16:30 Chelm Aut. Nádr.
00:20 Kovel Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten Čerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Brintsov/FOP Melnyk/Eurolines-Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Torino - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací