Podle času
Podle ceny

Linka A04 Torino - Poland

Odjezdy: Po, Čt
08:30 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
10:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
11:30 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
12:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
13:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
15:00 Trento Lungadige Monte Grappa 18
16:00 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
17:45 Innsbruck Aut. zastavká OlympiaWorld
20:00 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
22:30 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Torino - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací