Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka A04 Torino - Poland

08:30 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
10:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
11:30 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
12:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
13:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
15:00 Trento Lungadige Monte Grappa 18
16:00 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
17:45 Innsbruck Aut. zastavká OlympiaWorld
20:00 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
22:30 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed

Všechny linky Torino - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací