Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka A05 Poland - Palermo

15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
20:30 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
22:15 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
05:30 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
05:30 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
11:00 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:00 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Siracusa Vlak. Nádr.
03:00 Palermo Piazza Giulio Cesare róg z Via Lincoln
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Katowice - Catania

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací