Podle času
Podle ceny

Linka A05 Ukraine - Poland - Palermo

Odjezdy: 20 Říj, 24 Říj, 27 Říj, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis, 21 Lis, 24 Lis
07:00 Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Nádraží, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Kielce Aut. Nádr.
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
20:30 Brno Aut. Nádr., ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
22:15 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Vlak.Nadr., Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
11:00 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:00 Caserta Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Vlak.Nadr., Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Vlak.Nadr.,
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Vlak.Nadr.,
23:20 Messina Vlak.Nadr.,
00:45 Catania Vlak.Nadr., przystanek AGAT
01:45 Siracusa Vlak. Nádr.
Dopravce: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/Eurolines-Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Ditě od 6-12 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Cherkasy - Catania

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací