Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 31 Hamburg - Munchen (12:00)

12:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
14:10 Hannover ZOB
15:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
16:40 Kassel Kaufungen Papierfabrik
19:00 Schweinfurt Hbf
19:50 Bamberg Hbf
20:45 Nurnberg airport Letiště
22:55 München ZOB
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky Hamburg - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací