Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Bari

12:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
16:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
00:00 Chop celnice (UA-HU)
18:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
19:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:30 Padova VIALE DELLA PACE
23:00 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
23:30 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:50 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
01:50 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
04:00 Pescara Stazione autobus
05:20 Termoli Terminal bus
06:00 San Severo Stazione FS
06:30 Foggia Stazione FS
07:55 Andria AGIP via Corato / Togliatti
08:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2ks.do 60x40x30-zdarma, každý další - 20 EUR
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10EUR
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kiev - Bari

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací