DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Bari

  1. 09:00Kyiv ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
  2. 11:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 13:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 16:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 17:30Stryi ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
  6. 18:30Mukachevo ul. Danyla Halytskoho 97, Čerpací stanice Ultra
  7. 19:10Uzhgorod o.Rozovka - klumba
  8. 23:50Chop celnice (UA-HU)
  9. 09:30Trieste Autostazione, Piazza della Liberta
  10. 10:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  11. 12:40Padova VIALE DELLA PACE
  12. 13:50Ferrara Vlak.Nadr., Viale Casellina
  13. 14:20Bologna Vlak. Nádr. Piazza delle Medaglie d'Oro
  14. 16:30Rimini Vlak.Nadr., Piazza Battisti przystanek 'D'
  15. 18:10Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
  16. 20:30Pescara Stazione autobus
  17. 22:20Termoli Terminal bus
  18. 23:10San Severo Stazione FS
  19. 23:50Foggia Stazione FS
  20. 01:00Andria AGIP via Corato / Togliatti
  21. 01:45Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
  • Dopravce: Universe
  • Zavazadla: 2ks.do 30 kg (60x40x30), ruční zavazadla do 5kg(20x20x40) -zdarma, každý další - 20 EUR
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    30% Ditě od 4-11 let
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací