Podle času
Podle ceny

Linka 063 München - Freiburg (08:30)

Odjezdy: 25 Lis, 27 Lis, 1 Pro, 2 Pro, 4 Pro, 8 Pro, 9 Pro, 11 Pro, 15 Pro, 16 Pro
08:30 München ZOB
10:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
10:30 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
11:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr., Busbahnhof
11:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
12:00 Markdorf Aut. Nádr., Ravensburger Straße
12:10 Meersburg Aut. Nádr., Kirche
12:35 Überlingen Aut. Nádr., Busbahnhof
13:05 Engen Aut. Nádr., Grub/McDonald's
13:25 Hüfingen Aut. Nádr., Mariahof
13:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
14:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací