Podle času
Podle ceny

Linka 063 München - Freiburg (08:30)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 10 Července
08:30 München ZOB
10:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
10:30 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
11:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
11:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
12:00 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
12:10 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
12:35 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
13:05 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
13:25 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
13:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
14:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací