Podle času
Podle ceny

Linka 063 München - Freiburg (15:30)

Odjezdy: Po, Čt, Pá, Ne
15:30 München ZOB
17:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:30 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
18:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
18:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:00 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
19:10 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
19:35 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
20:05 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
20:25 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
20:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
21:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací