Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Poznan (13:00)

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
15:35 Korosten Aut. Nádr., ul. 2 Bazarnaya
17:50 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
19:25 Manevychi Aut. Nádr., ul.Lutskaya, 9
23:55 Chelm Vlak nadr., ul. Kolejowa
01:25 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
04:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:50 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
09:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Volodymyretstransservis
Zavazadla: 1 ks.do 25kg 90x40x30 cm zdarma, každá další 10% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Skupina 10 osob

Všechny linky Kiev - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací