Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Kalush

18:40 Kiev Aut. Nádr., pr. Nauki 1
20:40 Korostyshiv Aut. Nádr., ul.Bilshovicka 30/2
21:15 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:50 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
23:26 Korets Aut. Nádr., ul. Kievska 115A
00:01 Goshcha Aut. Nádr., ul.Rivnenska 16
01:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
01:55 Dubno ul. D.Galitskogo
04:25 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:05 Monastyryska Aut. Nádr., ul.T.Shevchenka 58
07:15 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
08:00 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kiev - Kalush

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací