• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 386 Yampil - Khmelnytskyi

  1. 11:10Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
  2. 11:16Tykhomel Zastavka na znamení
  3. 11:21Vodychky (Belogorsky r-n) Zastavka na znamení
  4. 11:27Sushivtsi Zastavka na znamení
  5. 11:33Zhemelyntsi Zastavka na znamení
  6. 11:41Mokrovolya Zastavka na znamení
  7. 11:50Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
  8. 11:59Semeniv (Bilogorskiy r-n) Zastavka na znamení
  9. 12:08Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
  10. 12:13Danylivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  11. 12:19Turivka (Teofipilskiy r-n) Zastavka na znamení
  12. 12:26Korovye Zastávka na požádání
  13. 12:35Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr., ul.Shchorsa 23
  14. 12:43Pidlisky (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  15. 12:51Karaina Zastavka na znamení
  16. 13:03Bazalia Zastavka na znamení
  17. 13:14Bogdanivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  18. 13:22Kupil Zastavka na znamení
  19. 13:31Gaidaiky (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  20. 13:41Pisarivka (Volochiskiy r-n) Zastavka na znamení
  21. 13:46Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  22. 14:01Bokyiivka Zastavka na znamení
  23. 14:55Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  24. 15:00Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací