Podle času
Podle ceny

Linka 386 Yampol - Khmelnytskyy

Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 3 Pro
11:10 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
11:16 Tykhomel Zastavka na znamení
11:21 Vodychky (Belogorsky r-n) Zastavka na znamení
11:27 Sushivtsi Zastavka na znamení
11:33 Zhemelyntsi Zastavka na znamení
11:41 Mokrovolya Zastavka na znamení
11:50 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
11:59 Semeniv (Bilogorskiy r-n) Zastavka na znamení
12:08 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
12:13 Danylivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
12:19 Turivka (Teofipilskiy r-n) Zastavka na znamení
12:26 Korovye Zastávka na požádání
12:35 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr., ul.Shchorsa 23
12:43 Pidlisky, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
12:51 Karaina Zastavka na znamení
13:03 Bazalia Zastavka na znamení
13:14 Bogdanivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
13:22 Kupil Zastavka na znamení
13:31 Gaidaiky (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
13:41 Pisarivka (Volochiskiy r-n) Zastavka na znamení
13:46 Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
14:01 Bokyiivka Zastavka na znamení
14:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ

Všechny linky Bilogirya (Khmelnytska obl.) - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací