Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kamenets-Podolskiy

Odjezdy: 23 Říj, 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Pro, 11 Pro, 18 Pro, 25 Pro
10:45 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
12:05 Leszno Vlak. Nádr.
14:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
15:35 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
17:10 Katowice ul. Piotra Skargi 6
18:35 Krakow airport Letiště
18:45 Krakow aleja Zygmunta Krasińskiego 14
21:25 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
00:05 Korczowa customs PL-UA
01:45 Krakovets celnice (UA-PL)
03:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:55 Buchach ul. Shevchenka 57
08:45 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
09:35 Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
10:55 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Zavazadla: 1ks.zdarma, každe dalši od 80 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicycles are allowed for extra payment
Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Poznan - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací