Podle času
Podle ceny

Linka Kirovograd - Bydgoszcz

Odjezdy: 23 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis
01:30 Kropyvnytskyi Blízko kino "Zorianyi"
03:30 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
07:00 Kiev Aut. Nádr., pr. Nauki 1
07:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
13:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
03:40 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
05:20 Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
06:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 50kg(60x40x40)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kropyvnytskyi - Bydgoszcz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací