Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kirovograd - Bydgoszcz

01:10 Kamianka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr. ul. Gogolya, 21
01:30 Kirovohrad Blízko kino "Zorianyi"
03:30 Cherkasy Aut. Nádr., ul.Krupskoi, 7
05:45 Boryspil Letiště
07:00 Kiev Aut. Nádr. pr. Nauki, 1
07:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
13:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:15 Warszawa Żwirki i Wigury 1
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:25 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
03:40 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
05:20 Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
06:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 50kg(60x40x40)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kirovohrad - Bydgoszcz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací