Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Szczecin

08:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
08:45 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
09:35 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
10:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
10:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:25 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
11:50 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
12:35 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
14:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
16:30 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice
16:50 Dolhobychuv celnice
19:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
02:45 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
04:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
07:30 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
09:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Chernivtsi - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací