Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Szczecin

Odjezdy: 17 Pro, 18 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 1 Úno, 5 Úno, 6 Úno, 10 Úno
08:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
08:45 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
09:35 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
10:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
16:30 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
16:50 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
19:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
02:45 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
04:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:45 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
08:20 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
09:50 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Chernivtsi - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací