Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Shchetsyn

06:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
07:45 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
08:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
10:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:50 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
15:45 Rava Ruska celnice (UA-PL)
15:55 Hrebenne celnice (PL-UA)
18:05 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
20:05 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
21:15 Grójec Aut. Nádr., Laskowa 1
21:55 Warszawa airport Chopina Teminal
22:20 Warszawa Aut. Nádr. "Centralna"
23:55 Sochaczew Vlak. Nádr., ul. Henryka Sienkiewicza
01:05 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
02:05 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
03:25 Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
04:40 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
06:20 Pila dworzec PKS
08:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
10:10 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Chernivtsi - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací