Podle času
Podle ceny

Linka Dnepropetrovsk - Warszawa (22:30)

Odjezdy: 29 Června, 1 Července, 2 Července, 5 Července, 6 Července, 8 Července, 9 Července, 12 Července, 13 Července, 15 Července
22:30 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
06:00 Kiev Aut. Nádr. pr. Nauki, 1
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
15:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
17:45 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:50 Dorohusk CLO POL-UKR
18:30 Chelm ul. Lwowska 20
20:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: FOP Pavlovskyy
Zavazadla: 1ks. - 28 UAH/5 PLN

Všechny linky Dnipro - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací