Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (15:00) (3-6)

Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 8 Srp, 9 Srp
15:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
17:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
18:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
19:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
21:00 Boryspil Sil'po market
21:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
21:40 Kiev Metro Charkivska
21:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
22:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
22:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací