Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (17:00) (1-2)

Odjezdy: 24 Zář, 25 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 8 Říj, 9 Říj, 15 Říj, 16 Říj, 22 Říj, 23 Říj
17:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
19:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
20:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
21:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
23:00 Boryspil Sil'po market
23:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
23:40 Kiev Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
23:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
23:59 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
00:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací