Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (18:00) (1-2)

Odjezdy: 23 Července, 24 Července, 30 Července, 31 Července, 6 Srp, 7 Srp, 13 Srp, 14 Srp, 20 Srp, 21 Srp
18:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
20:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
21:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
22:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
23:59 Boryspil Sil'po market
00:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
00:40 Kiev Metro Charkivska
00:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
00:59 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
01:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací