Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Chernivtsi

Odjezdy: 11 Pro, 16 Pro, 26 Pro, 31 Pro, 5 Led, 10 Led, 15 Led, 20 Led, 25 Led, 30 Led
20:00 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
21:25 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
23:10 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
01:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
02:50 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
05:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
14:35 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
16:10 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
18:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
Dopravce: Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 5-12 let
25% Invalida
99% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Szczecin - Ternopil

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací