Podle času
Podle ceny

Linka 19 Italy-Poland (1)

Odjezdy: 21 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 11 Lis
03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto Vlaková stanice, Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Vlaková stanice, Piazza Aldo Moro
05:30 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
06:35 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
07:45 Caserta Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:10 Nice Avenue Thiers, Gare de Nice Ville
08:25 Cassino Dálnice
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
08:40 Monaco Autogril Beausoleil
08:55 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
09:20 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
10:45 Roma Autostazione Tiburtina
11:00 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
12:30 Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:25 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:00 Cesena Vlak.Nadr., Via Europa
15:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
16:00 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
17:00 Brescia Aut. Nádr., st. 22-23
18:15 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:00 Vicenza Vlak. Nádr.
20:00 Venezia Vlaková stanice, hotel Plaza via stazione 36
20:00 Mestre Vlaková stanice, hotel Plaza via stazione 36
22:45 Ljubljana Aut. Nádr., st. 8
23:30 Celje Benzinka LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:00 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
06:00 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
08:00 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
09:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Tarnowskie Gory Aut. Nádr., st. nr 2, ul. Pokoju
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:20 Zory Aut. Nádr.
10:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Aut. Nádr.
11:30 Szczekociny Aut. Nádr.
11:45 Andrychow Aut. Nádr.
11:50 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
12:10 Wadowice Aut. Nádr.
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Aut. Nádr.
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
12:55 Sucha Beskidzka Aut. Nádr., st. nr 3
13:00 Kielce Aut. Nádr.
13:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
13:05 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS
13:45 Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego st. 6
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Aut. Nádr., ul. Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
14:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4
14:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg Aut. Nádr., st.2, ul. A. Mickiewicza
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Przeworsk Aut. Nádr.
15:20 Kolbuszowa Vlak. Nádr.
15:30 Jaroslaw Vlak. Nádr.
15:35 Stalowa Wola Aut. Nádr.
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
15:45 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
16:10 Nowa Sarzyna Vlak. Nádr.
16:15 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
16:30 Janow Lubelski Aut. Nádr.
16:30 Lezajsk Vlak. Nádr.
17:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Lecce - Zamosc

Popularne kursy z Zamosc

Popularne kursy do Zamosc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací