Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 19 Italy-Poland (1)

03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
05:30 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
06:35 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
07:45 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:10 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
08:25 Cassino Dálnice
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
08:40 Monaco Autogril Beausoleil
08:55 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
09:20 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
10:45 Roma Autostazione Tiburtina
11:00 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
11:35 Orte Dálnice
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
12:30 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
12:50 Montepulciano Autogril Montepulciano
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Fano Autogril Foglia
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:25 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
15:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
15:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
16:00 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
17:00 Brescia Dworzec autobusowy, st. 22-23
18:15 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:00 Vicenza Dworzec kolejowy
20:00 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
20:00 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
22:45 Ljubljana Dworzec autobusowy st. 8
23:30 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
01:00 Graz Bus Station near Train Station
04:00 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
06:00 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
08:00 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
09:15 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:20 Zory Dworzec PKS
10:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Dworzec autobusowy
11:30 Szczekociny Dworzec PKS
11:45 Andrychow Dworzec autobusowy
11:50 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:10 Wadowice Dworzec autobusowy
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
12:55 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
13:00 Kielce Dworzec PKS
13:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
13:05 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:45 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4
14:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Przeworsk Dworzec PKS
15:20 Kolbuszowa dworzec PKP
15:30 Jaroslaw Dworzec PKP
15:35 Stalowa Wola Dworzec PKS
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
15:45 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
16:10 Nowa Sarzyna dworzec PKP
16:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
16:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
16:30 Lezajsk dworzec PKP
17:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Lecce - Zamosc

Popularne kursy z Zamosc

Popularne kursy do Zamosc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací